Audiologická technika

OKULIARE PRE VAŠE UŠI

Sennheiser využíva viac ako 70 ročné skúseností s vývojom a výrobou slúchadiel, ako aj audiologickej techniky a dáva novým modelom všetky výhody nového designu a intuitívneho ovládania. Presne vyvinutá ergonómia, schopnosť plniť funkcie bez potreby nastavovania a dokonalé pohodlie aj pri dlhom užívaní.

Medzi prednosti patria tiež rozmerné tlačidlá, zrozumiteľné LED upozornovanie a výzva k nabíjaniu. Veľkým plus je bezdrôtový prenos signálu a automatické zapínanie a vypínanie.

Počutie je základom plnohodnotného života. Pokiaľ však nepočujete perfektne, dá sa tomu pomôct, potrebujete len našu podporu. Radi by sme vám predstavili našu novú sériu bezdrôtových slúchadiel k TV a dalším zariadeniam. Najnovšia audiologická technika od firmy Sennheiser v sebe spája nemeckú kvalitu a precíznosť, ktorá vám prináša súčasne dokonale čistý, zrozumiteľný zvuk a maximálne pohodlie digitálnej, bezdrôtovej prevádzky.

Ak máte problémy s počúvaním domácich elektronických systémov, nemáte to správne potešenie z obľúbených filmov, seriálov, alebo príliš hlasným počúvaním rušíte svoju rodinu, susedov, ponúkame vám špičkové riešenie. Na audiologickú techniku (kompenzačnú pomôcku) Vám môže prispieť Úrad práce sociálnych vecí a rodiny v meste Vášho trvalého bydliska.

audiologicka technika

Kontakty

AUDIOPROTETIKA DUNAJ, s.r.o.
Račianska 77/D
831 02 Bratislava

Telefón/Fax: 02/44881203, 02/44872256
Mobil: 0902604047
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Čítaj viac