Nano coating

Maximálna ochrana pred potom a vlhkosťou

1Všetky naše nové načúvacie prístroje sú potiahnuté tenkou vrstvou, založenou na modernej nano technológii.

Nano povrch je vrstva polyméru, tisíckrát tenšia ako ľudský vlas, ktorá tvorí ochranný povlak na každej časti načúvacieho prístroja. Pokiaľ sa do kontaktu s ňou dostane pot alebo vlhkosť, vytvorí drobné guľôčky, ktoré sa z povrchu ľahko odkotúľajú.

Nano povrch pokrýva všetky dosiahnuteľné časti a všetky typy materiálov a chráni tak nielen vonkajší plášť načúvacieho prístroja, ale aj celú elektroniku vo vnútri pred akoukoľvek kvapalinou. Predlžuje tým životnosť načúvacieho prístroja a podstatne zvyšuje jeho spoľahlivosť.

Jednoducho príjemnejšie nosenie

Klienti si môžu vychutnať bezstarostné počutie v akýchkoľvek podmienkach a pri ľubovoľnej činnosti. Nemusia sa už obávať dažďu, potu či vlhkosti. Pocítia vyššiu spoľahlivosť a dôveryhodnosť ponúkaných vysoko kvalitných načúvacích prístrojov.

Nano povrch jednoducho pridáva možnosť bezproblémového používania načúvacieho prístroja za všetkých okolností a k plnej spokojnosti zákazníka.

2 Maximálna ochrana
Nano povrch pre maximálnu ochranu pred vlhkosťou a potom. Voda a iné tekutiny sa jednoducho odkotúľajú preč.
3 Vyššia spoľahlivosť
Nakoľko sa tekutiny nedržia na načúvacom prístroji s nano povrchom, obtiažnejšie sa môžu poškodiť. Menej vlhkosti a vody znamená menej opráv a menej problémov.
4 Dlhšia životnosť
Pretože sa vlhkosť nedostane dovnútra elektroniky, nehrozí žiadny problém s koróziou. Tým sa výrazne predlužuje životnosť načúvacieho prístroja.
5 Hygienické
Nič sa nedrží na načúvacom prístroji. Žiadna voda, žiadna vlhkosť. Načúvací prístroj tak možno jednoducho čistiť a vyzerá ako nový po celú dobu životnosti.

6Rozsiahle testy potvrdili rozdiel

Naše rozsiahle testovania ukázali, aký rozdiel prináša načúvacím prístrojom nano ochrana. Vystavili sme načúvacie prístroje neprirodzene vysokým hladinám vlhkosti po dobu 5 týždňov.

Po testovaní nevykazovali načúvacie prístroje s nano povrchom žiadny rozdiel, zatiaľ čo 60% nechránených načúvacích prístrojov nepracovalo vôbec a 100% bolo viditeľne poškodených

Stiahnite si leták NanoCoating s častými otázkami
pdf

Kontakty

AUDIOPROTETIKA DUNAJ, s.r.o.
Račianska 77/D
831 02 Bratislava

Telefón/Fax: 02/44881203, 02/44872256
Mobil: 0902604047
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Čítaj viac